Ambitsioonikas projekt

Meelis lõpetas meie uusaasta postituse väga tarkade sõnadega. Loodan, et olete neid juba nautida jõudnud.

Aastavahetusel antud lubadused võivad olla nagu uhiuute kingade jalgatõmbamine ja hooletult käimine. Kui suurem glämm ja eufooria üle läheb, avastame ikka, et ka uued jalanõud saavad sama poriseks nagu eelmised ja hõõruvad meid sama moodi villi. Algus võib küll olla ilus, aga lõpptulemus sõltub sellest, kuidas me nendega käime.

Minu elu on seiklus, mida ma olen saanud ise päris palju mõjutada. Olen vaba ja õnnelik. Räägin täna pisut töisematel teemadel. Ma küll esialgses postituses hooplesin, et mina tööd ei tee ning kavatsen ennast hobidega ära toita... Eks siin on tõetera sees. Lihtsalt mõned minu projektid hõlmavad endasse päris palju inimesi ning protsesse, mistõttu on ka minu elus hetki, kus ma tunnen, et täna tahaks küll kauem magada või sõbraga teha seda või teist, aga lihtsalt ei saa, kuna varem kokku lepitud tegevusi edasi lükata ei ole võimalik.

Selle aasta esimene tööpäev algas mul uue projektiga täiesti uues linnas ning uues seltskonnas. Kui häbelikkus üle läheb, kergitan kindlasti saladuseloori. Aga ma tahan teiega jagada oma praeguseid muljeid. Mind kutsuti kaasa lööma üliägedas ja ühiskonnale vajalikus tegevuses. Miks ma otsustasin just nende inimestega liituda? Esiteksnende ja minu filosoofiad sobituvad hästi kokku – me tahame, et asjad toimiksid kvaliteetselt ja efektiivselt. Teiseks – inimene, kes mind sinna kutsus, on mulle varem meie väikeses Eestis väga positiivselt silma jäänud. Ma ütlen täna, et mul on au sellise persooniga koos töötada. Tugev, konkreetne ja mis peamine, vaimselt terve – tõeline liider. Kolmandaks – mul jäi mulje, et tegemist on eriti ambitsioonika ja eduka projektiga.

Esmamuljeid ka. Projektis on päris palju inimesi, aga põgusalt olen tutvunud neist kolmega. Minu kodulinna jäi minust maha minu väga kallis sõber, kellega me koos talisuplust harrastame. Koos on turvalisem ja lõbusam. Mõtlesin, et kellega ma nüüd suplema hakkan. KOPSTI – minu esimene kohtumine uue kolleegiga viis meid paar kohtumist hiljem jääauku ning spartalik karastamine võib jätkuda. Esmamulje sellest kolleegist on äärmiselt asjalik ning usaldustäratav.

Te ei kujuta ette, kui armas kontorihaldjas meil on. Hindan kõrgelt vaimset tervist, mis väljendub rõõmsuses, avatuses, julguses peeglisse vaadata ning ennast armastada, tahtes areneda ning kirglikus suhtumises oma tegemistesse. Temal paistab sellega ikka väga hästi olevat. Minu kummardused tema ees.

Et need kolm on tegelenud ülejäänud tiimi kokkupanemisega, julgen pakkuda, et tegemist on tõeliselt tugeva projektiga ning annan endast parima, et neid kõrgemale aidata. Soovin sama vingeid seiklusi ka teile!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar