MeestevahetusMica kirjutas paar päeva tagasi südantlõhestavalt sellest, kuidas igatsus minu järgi on nii suur, nii suur..., et alates hetkest mil ma lennuki peale läksin, pole tema krokodillipisarad lõppenud....Kahjuks ei saa ma samaga vastata. Seda kahel põhjusel. Esiteks pole mul igatsuseks aega olnud, teiseks elan ma jälle koos kahe mehega ning ei kurda. 

Minu seekordsed ajutuseid elukaaslased on Alari ja Olle, kellega jagame Keenias kolmetoalist korterit. Olle on siin vabatahtlik ja Alari puhkusel. Noh, aga võrdleme siis mu eelmisi ja praegusi elukaaslasi...kes keda :)

Tähelepanelikkus. Selles on kõigutamatul juhtpositsioonil siiski Mica ja Meelis, kes mulle kodus lampidega järgi jooksevad, et mul ikka igal pool valge oleks. Noh, seda niikaua, kuni mina ühe lambi katki tegin ning Mica prožektori katki astus, aga see on juba teine jutt.

Isetoimuvad asjad. Vot siin on viik. Piisas mul vaid korra oma telefoni peale solvuda, et ta Keenia SIM-kaardiga netti kasutada ei lasknud, kui mu telefon oli juba laualt kadunud ning Alari seda parandas. Või siis, kui mul printida vaja oli ja noh...Keenias ei ole päris nii, et vajutad aga nuppu ja kõik toimib....ja siis Alari jälle arvutit ümber ehitas nii kaua, kuni see printis. Meelise ja Micaga toimuvad ka paljud asjad täitsa iseenesest - no näiteks mu riidekapp pani ennast täitsa ise kokku. 

Konkreetusus. Vot see on väga äge asi, mis üldse meestega koos elades tore on. Näide Ollest eile õhtul. Hakkab oma tuppa minema ja uks tegi kriuksu. Naine oleks selles olukorras öelnud midagi stiilis, et "oih, näed kriuksub siin teine". Olle ütles: "Kus õli on?" Minuti pärast see uks enam ei kriuksunud. Samamoodi Meelise ja Micaga - igasugused lambid ja tihendid ja muu saab kõik sekunditega parandatud.

Suhtlus. Ka see on võrdne. On ikka tore küll, kui elad inimestega päevast-päeva koos ning ikka võid tundide kaupa õhtuti juttu ajada.

Kuna kõik on arvatavasti veel uusaastalubaduste mõju all, siis ma ei hakka pikemalt kirjutama, sest arvatavasti on teil vaja minna kohe jõusaali, seejärel kahte võõrkeelt õppima, tervisliku toitumise jaoks juurikaid ostma ning vara magama, et hommikul kell viis üles ärgata, et kõike seda sama jälle korrata.

Soovin teile sama toredaid elukaaslasi, kui mul on :) !

Pühendan selle foto Micale, kellele mõeldes ma seda postitust Aafrika öös sisse lugedes padjapüüri näo ette tõmbasin.
Et ikka heli kvaliteetne saaks!!!

1 kommentaar:

  1. Mine pekki kui hea pilt - geniaalne! :) Aga veel suurem heameel on mul selle üle, et teatud rindel on toimunud suuri arenguid ;)

    VastaKustuta