Laupäeva hommikud


No tere! Jälle on käes laupäeva hommik ja jälle on aeg alates reede õhtust täiesti hämmastaval kiirusel möödunud. Täpselt samamoodi, nagu ma kirjutasin eelmisel nädalal. Kell on juba pool kolm ning ma istun ja ajan rahumeeli sõpradega Facebookis juttu.

Vaikselt hakkas juba kriipima, et juba "pool päeva maha molutatud" - pool üks tõustud, tund aega võileiba söödud ja siis tunnike sõpradega jutustatud, kui ma aru sain, et olen enda vastu liiga karm. Sellel nädalal olen olnud kaks päeva välislähetuses, kuhu läksin esmaspäeva hommikul kell 5 ja jõudsin tagasi järgmisel päeval kell 12 öösel. Seejärel pikk päev tööl ja trennis, neljapäeval õppisin terve hommik, misjärel oli mul 7-tunnine eksam koolis (jah, SEITSMETUNNINE), misjärel tegin veel natuke tööd kella kaheteistkümneni öösel ning eile siis tööl, kus oli neli koosolekut ning seejärel trenn. Kui ma nüüd sellele tegevuskavale peale vaatan, siis mulle hakkab tunduma, et ma peaksin veel mõned tunnid taastumiseks niisama "mõttetult" molutama.

Ehk siis täna jäävad ära igasugused detailsed tegevusnimekirjad. Savi. Puhkan natuke :) Ja puhake teie ka täpselt samamoodi. Molutage ja nautige seda!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar