Oled sa hommiku- või õhtuinimene?


Ma ei hakka pikalt juttu tegema! Hommikud on ULME! Janika ütleb: "Face it until you make it".  No tühja! Ütlen ma selle peale... Hommikud ONNN ulme. Teate, mis! Ma olen akadeemilise ja teadusliku taustaga... Mul mingid kraade ja asju pole, aga, teadlane ma pole jne... Aga ülikoolides olen käinud ja teaduse idee on selge.

Ma võin kinnitada, et minu pikaajalised mõõtmised tõestavad, et aeg-ruum väändub hommikuti minu ümber. Tegemist on ilmselt mingi kvantmaailma ja gravitatsioonilise nähtusega, mille mõistmiseks minul võimeid ja infot pole, aga ma tean fakte. Põhimõtteliselt. Kui ma hommikul viieks minutiks dušši alla lähen ning sealt välja tulen, siis välismaailmas ON REAALSELT möödunud 20 minutit. Who is with me!!! Ma usun, et ma leian hingekaaslasi, kes hommikuti pessu või meikima minnes kaugesse tuleviku otse ülemuse laua ette maanduvad.

http://itsfunny.org/wp-content/uploads/2013/04/I-hate-mornings.jpg

On teada, et kui väga kiiresti ümber Maa lennata, kulgeb kiiresti lendajal aeg aeglasemalt kui Maa peal olijatel - kui ta Maa peale tagasi tuleb, on tema kaksikvend või -õde tükk maad vanem. Duši all töötavad täpselt samad asjad... Võib-olla on see seotud veega. Vesi on ju väga eriliste omadustega ning suure tähendusega aine terves universumis...Ükskõik. Las ta jääb. Meil on faktid. Ja pole ka naljafilm Hot Tub Time Machine ilma asjata tehtud.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar