Kõik on jälle hästi!

Tahan teiega jagada oma rõõmu selle üle, et väsimus läks üle ja kõik on koguni nii hästi, et täna ärkasin täitsa ise üles pool kaheksa hommikul ning tundsin, et on aeg tegutsema hakata. Mis ma siis tegin? 

Üks korralik väljapuhkamise päev. Jah. Tegin sellise päeva, kus tegin hommikupoole natuke tööd, seejärel käisin spas ning hiljem mitte ei suundunud arvuti juurde tagasi (kuigi kiusatus oli suur ja kõik need tegemata asjad ootasid mind seal...), vaid lõõgastusin, kuulasin muusikat, ajasin sõbraga juttu ning jäin normaalsel ajal magama. Järgmine hommik oli tunne hoopis teistsugune.

Varem voodisse. Teadlikult hakkasin varem voodi poole suunduma. Viimastel päevadel olen enamasti (mõne väikse erandiga) juba kuskil 9-10 ajal voodisse und ootama läinud. Ja kui enamasti see uni kell 10 tulnud pole, siis küll ta lõpuks kell 12 ikka tuleb sellest mulle piisab. 

Vesi. Jõin rohkem vett. Roheline tee ja vesi ja kõik muu. Tassid ette ja jooma. Vesi aitab kõige vastu, ka väsimuse.

Toidulisandid. Hakkasin võtma c-vitamiini, kuna see oli kodus olemas ning ostsin endale rauda, kuna kui mul on hemoglobiin madal, siis ka see võib väsimust põhjustada.

Padi. No igaks juhuks võtsin teistsuguse padja ka, äkki aitab.

Ehk siis Janika vs. väsimus 1:0.

http://www.lyricsexplained.com/10/440577.jpg

2 kommentaari:

  1. Veab siis, kui väsimus nii kärmelt üle läheb. Lausa kadedaks teeb :). Mul võtab taastumine palju pikemalt, alla 3 päeva pole mõtet paranemist lootagi ja veel parem oleks terve nädal lõdvemalt võtta. Lisaks veel ilmatundlikkus, mis meie pidevalt kõikuvates õhurõhkudes ka mõjutab.

    VastaKustuta
  2. Mul kestis see tuumaväsimus kuskil nädala ja juba tekkis väike mure, et miks nii pikalt. Esimene hommik, kui jälle ergas olin, oli tuju sellest nii hea, et keksisin mööda kodu ringi :)

    VastaKustuta