Naistest ja naistele - kas ussid või kassid?


Tere NAISED! Muusad ja muusahakatised!

Kuigi õige naine õiges keskkonnas tunneb, et iga päev on tema päev,  leian ma, et miks mitte mõnele päevale ekstra teie nimi anda. Traditsioonid on ju armsad. Ning tänane postitus on just teile.

Aga kes või mis on siis naine? Kas ongi ainult peps ja tiss ja musu või... No ma mehena näen, kuidas mehed seda ilu endasse imavad ja kui oluline see meie jaoks on.. Võiksin minagi nüüd kohe terve peatüki kirjutada... Aga teate, mis. Sellest ülejäänust saab lausa raamatu. Vaatame siis täna pisut sissepoole.

Üks väga ilus muusa, kellega meil on nii mõndagi jagatud, ütles mulle kenasti...

„Naine on kaos... looming... hoitus... ja alati miskit veel“.https://blog.jeffcolemanwrites.com/wp-content/uploads/2015/11/woman-book-cosmos.jpg

Leian, et sellega on väga palju öeldud... Midagi sarnast võiks ehk veel öelda umbes nii, et naine on kosmos. Või... korrektsem on öelda „universum“.. Aga „kosmos“ kõlab paremini... Lihtsalt.. kosmos on üks väga vana sõna, mis tähendab korda ning millest arenes välja kosmeetika – korrastamine. Naises on korrastada nii mõndagi ja sellest ka „kaos“, millega minu kallis naisolevus oma tsitaati alustas.

Teis on nii palju, kullakesed, et ma võingi siia juurdlema jääda. Aitäh-aitäh aitäh, et te olete. Ehk on nüüd paras aeg vaadata ühte käsitlust, mis mulle meeldib. Kui järgnevaid märksõnu raamatupoest otsida, leiate kindlasti nii mõndagi põnevat. Räägin naise arhetüüpidest.

Tütarlaps – Tütarlaps hoiab naises lapselikkust ja elurõõmu. Tütarlaps kingib mehele mängukaaslase ja kellegi, keda kaitsta. Tants ja laul ning siiras naer käivad selle olemisega kokku. Tütarlaps pakub mehele võimaluse olla tark.

Perenaine – On muidugi seotud koduga. Kui meesenergiates olevad arhetüübid hangivad kodu, siis perenaise arhetüüp kannab hoolt selle eest, et kodu kasvaks ja õitseks. Et oleks... kodutunne.

Armastaja – Armastaja arhetüüp on seotud kire ja... seksuaalenergiatega. Sellel arhetüübil on suur mõju naise edu ja ebaedu üle. Armastajat kavalalt doseerides võib saavutada nii mõndagi ning väärkoheldes enda ellu viperusi tuua.

Kuninganna – Kuninganna pakub mehel kedagi, keda kummardada. Kuninganna on seotud võimu ja otsusekindlusega. Väärikuse ning loogikaga. Kuninganna kõrvale on vaja tõelist kuningat, et koos kuningriiki juhtida.

Jään tänase pidupäeva puhul pigem positiivsesse tooni ja arhetüüpide tumedama poolega kostitan meid mõnel järgmisel korral. Ütlen vaid, et mina isiklikult hakkan mõnusurisema muusa üle, kes suudab paraja balansi kõigi nende nelja arhetüübi puhul saavutada. Kui mõni neist on hääbunud või tugevalt teistest üle, siis paraku see hing minuga sellel korral ei resoneeru ja ma liigun edasi.

Naine olla on ilus ja raske. Sest teis on nii palju. Ning ma kummardan teie ees. Soovin teile unustamatuid seiklusi oma kaoses. Et te looks oma ilus ja valus kõike, mis on hea. Et oskaksite hoida ja armastada seda, mis on... Ning et teil oleks alati miskit veel...

Kummardused.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar