Osale arvamusuuringus: Kalvi-Kalle ja Helen - mida rahvas arvabTÄIDA KÜSITLUST SIIN

Et minu elu on läinud nii, et ma absoluutselt telekat ei vaata ja raadiot ei kuula, siis ma pole kursis selle pesuveega, mida meile sealt peale kuvatakse. Aga mõnikord, kui see vaht tänavatele välja voolab, igalt poolt soppa lahti loputab ja seda nagu tsunami aina edasi lükkab, ei saa minagi toimuvast mööda vaadata.

Minu uudishimu sai võitu, kui minust kaubanduskeskuses kaks teismelist mööda libisesid ning ainus sõna, mis ma nende suust kuulsin, oli "Kalvi-Kalle". Keerasin siis meediasüsteemid käima ja viskasin pilgu peale... Ulme, kuidas me kõik räägime sellest. Ning tekkis minulgi sportlik huvi. Sellest järgnevalt on koostatud käesolev küsitlus, mille eesmärk on lahata Kalvi-Kalle ning Heleni suhtedünaamikat ning kaardistada olukord, kuidas rahvas seda olemist hoomab.

Leidsin vaba hetke ning kehastusin Kalviks. Janika tegi mulle isegi meiki, et võimalikult ok oleks. Täitke küsitlust ning nautige pilte.


TÄIDA KÜSITLUST SIINhttp://image-cdn.freetv.play.mtgx.tv/mtg/image/upload/w_800,c_lfill,g_face/v1487075904/wwwtv3ee-production/articles/image/kalvi-kalle.jpg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar