Reaalselt vajutategi ööseks telefoni välja vää!!


Üks kord ma üritasin Meelisele mandliopi ajal helistada ja ta reaalselt ei võtnudki vastu. Ma olin  suht rängalt solvunud ja tollel päeval ei oleks ma tahtnud nende inimeste rollis olla, kes mulle ette jäid... No lõpuks ma sain ikka aru, et mõni kord ei saagi telefonile vastata. Alguses ma arvasin, et talle tehakse kohalik tuimestus, aga pärast selgus, et oli ikka üldnarkoos...

Ütleme, et teatud asjad on arusaadavad, aga kuskilt jooksevad ikka piirid. Üks õhtu ma tahtsin Mellale hellata, aga tal oli telefon välja vajutatud. Ja ma teadsin, et ta laadis seda sellel päeval. Seega pole mitte mingid vabandust. Kell ei olnud isegi 01 öösel veel.

Aga need on harvad juhud ja ma händlin vast selle ära. AGA ERITI NÄRVI AJAB MIND SEE, kuidas Mella minuga tsättimise maailmas ümber käib. Põhimõtteliselt ta lihtsalt ei vasta mulle. Ta isegi ei loe mu sõnumeid. FB-messengeris on võimalik vaadata, et kas inimene on su sõnumit lugenud või ei... Eile ma kirjutasin talle kunagi 13 ajal päeval ning ta oli mu postitust vaadanud alles 21 ajal õhtul. Ok. Ja ta reaalselt ei vastanudki mulle mitte kunagi.

Ja ma näen, kuidas ta rullib seal... Tal on iPhone ma ei tea 5 või 6 või 7 või ükskõik..Ja ta lihtsalt rullib seal. Ma ei tea, mitu kilomeetrit ekraani ta on seal edasi kerinud. Kuule ja tagasi ma ütlen! Neil on kõigil FB peal ja muud igasugused tsättimise ja meelelahustamise rakendused... Kas keegi selgitaks mulle.. 

Ja oleks, et ma ajaks seal tsätis mingit jama suust välja. Mu küsimused on väga elulised. Näiteks, mida poest tuua või kus me täna lõunat sööme või mis spasse või kinno me täna minna võiks või kas Janikal on veel kommi ja mis kõik veel...Lihtsalt ei vasta.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar