Meistriteos

Olen tükimat aega käinud ringi mööda kingapoode ja üritanud leida midagi meeldivat oma uuteks jalavarjudeks. Olles väisanud nii Tallinna kui ka Tartu erinevaid kingapoode, leidsin eest väga suure valiku, aga kui aus olla, siis olid enamus neist mitte midagi ütlevad. Jalanõud võiks ikkagi olla eelkõige mugavad ja kvaliteetsed, aga samas ka isikupärased ning väljendama kandja head maitset.

Jessver, kui äge! Ma sain vahepeal onuks. Juhuu! Imearmas Hanna sündis 14. aprillil olles seega mulle parimaks sünnipäevakingituseks, mis üldse saab olla. Ma ei tea, kas see on juhus või saatus, aga samal päeval sündis ka mu isa. Tark mees taskus ütles, et juhuseid pole olemas. Igatahes 14. aprill ruulib täiega.

Läksin mina Kvartalisse oma vennatütrele vajalikke asju vaatama, kvartalis on parim valik lasteasju, kui juhuslikult (juhuseid pole olemas) möödusin ühest kingapoest, mille valikuga polnud ma veel kunagi lähemalt tutvunud. Showroom Styling tundus kaugelt vaadates liiga glamuurne ja külm. “Välimus on petlik”, mõtlesin ma ja astusin sisse, et uudistada seniavastamata ala. Minu üllatuseks võttis mind vastu soe naeratus ning sõbralik ja meeldiv teenindus. Meeldiv seetõttu, et see ei sisaldanud tavapäraseid agressiivseid müüginippe ega stamplauseid, vaid oli läbi põimunud lihtsalt voolava hoole ja armastusega. Mulle meeldivad inimesed, kes armastavad oma tööd ja teevad seda naudinguga! Seetõttu ei olnud klienditeenindajal ka raske tulla oma mugavustsoonist välja ning valmistada mulle huvi pakkunud saapad jalga proovimiseks ette. Leidsin eriti stiilsed ja heast maitsest pakatavad nahast kunstiteosed, mida ma poleks uskunudki end kunagi kohtavat. Õnneks sobitusid need kui valatult ning seega oli ostuotsus kiire tulema.

Showroom Styling lausa kiirgab kõrgetest standarditest ja tipptasemel klienditeenindusest. Iga pisiasi on hästi läbi mõeldud, kuid samas pole millegagi üle pingutatud – kõik mõjub siira ja ehedana. Asjatundlikud ja praktilised soovitused tehti lausa demonstratiivselt selgeks. Lahkusin poest vingete jalavarjude, vajaliku lisavarustuse, heade nõuannete ja rahuloleva naeratusega – mida Sa, hing, veel tahta oskad…? Pole raske arvata, kust ma omale järgmise meistriteose saan…


Rääkides meistriteostest sai mu vennake ühega ühelepoole. Nii äge on olla onu! Hanna on imetabaseim looming, mida ma siiamaani oma käte vahel olen hoidnud. Kiindusin temasse esimesest silmapilgust. Tema sügavsinised silmad on tulvil headusest ja avastamisrõõmust. See armas hing on ja jääb üheks parimaks ning olulisemaks energiaks minu elus. Hannake vaatas ja uuris mind pikalt üksisilmi. Esialgu jälgis ta mu aurat. Nähes kummalist värvigammat, puuris pilk läbi mu naha. Silmadega läbistas ta mu liha ja luud jõudes välja hingepõhjani, kus meie lõpmed kohtusid ja ühinesid taas. Minus pole miski kustunud ega ununenud. Minu armastus toidab Sind ja Sinu oma mind. Niikaua, kuni Sa elad, jääb see Su sisse, Sinu pühakotta, Sinu hingetemplisse... Mis on kõige väärtuslikum, mis Sul on? Armasta, hoia ja kaitse seda!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar