Kas teha kiirpass või mitte.

Kuna pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast tagasipöördumise kuupäeva ja Keeniast tagasi on plaanis tulla septembris, siis teadsin, et pean enne seekordset minekut uue passi tegema. Ugandast tagasi tulles oli aga esimesel nädalal tööl ülihelikiire ning koju jõudes tuumaväsimus, seega ei jõudnud sellele isegi mõelda. Selleks ajaks, kui mõtted uue passini jõudsid, oli aeg juba nii kaugele edasi liikunud, et juhul, kui passi oleks tõesti lubatud maksimumaega - 30 päeva valmis vorbitud, siis oleks ma pidanud natukene hiljem minema, kui alguses plaanis, kuna pass ei ole lihtsalt valmis.

Mõtlesin ja natuke googeldasin ning kuna pidin passi ja ID kaardi koos tegema, siis kiirvarianti tehes oleks hinnavahe päris suur olnud. Ehk siis otsustasin, et kui tõesti peaks maksimumaeg minema, eks siis lähen hiljem. Lootsin aga, et vast saab ikka valmis.

Andsin taotluse sisse eelmisel neljapäeva pärastlõunal. Järjekorras ootasin tund aega, uut passi taotlesin kaks minutit. Kaks tööpäeva hiljem - esmaspäeva õhtul - oli mu meilil teade, et tule homme passile järgi. WIN!!!! Täiesti ulmeliselt kiire.

Vähemalt üks dilemma on nüüd vähem! 
Elu muutus natuke lihtsamaks :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar