Alla 18 aastastele keelatud!

Mu hea sõbranna kiitis Viimsi 18+ Spaad. Pidi igavesti äge kogemus olema, sisaldases mitmeid protseduure ja naudingumeetodeid, mida mujal ei pakuta. Otsustasime siis Micaga minna neid enneolematuid rõõmuhetki omal nahal proovima.

Kassas küsiti, kas meil klubikaart on. See pidavat igal korral 20 % soodsama hinna tagama. Kuidas nad küll oskavad nii kliendisõbralikud olla? Seda mul just vaja oligi - järjekordne kaart, mida kaasas kanda. Nad võiksid veel kümme erinevat klubikaarti lasta teha. Ja kui mul järgmine kord üks nendest kaartidest puudu peaks olema, siis kasseerige täishind. Mõned kohe oskavad oma kliente hästi hoida!

Klubikaarti mul polnud, mis tähendas seda, et ma pidin selle soetamiseks liikuma hoone teise ossa, otsima üles õige vastuvõtu (seal oli neid mitu) ning laskma endast pilti teha, kuna tegemist on isikliku kaardiga, mis tähendab seda, et kui mul sõber kaasas on, siis tema soodustust ei saa. Väga hästi välja mõeldud äriplaan – oskavad kõikvõimalikel viisidel raha välja pumbata.

Õnneks saab kasseeritava raha eest rohkem kui teistes spaades. Riietusruumis kapis olid rätik ja hommikumantel. Kuna hommikumantli küljel laiutas suur auk, soovitan ettevõttel täiendada kvaliteedikontrolli. Külalised saavad end kostitada värskete puuviljadega. Lisaks on võimalik tellida laias valikus teenuseid, jooke ja suupisteid – seega rahuldatud saab ka kõige nõudlikum klient.

Üldine atmosfäär on hubane ja romantiline. Silmailu pakuvad rikkalikud mustrid ning veetlevalt harmoneeruvad värvitoonid. Põles kamin ning meeleolu lõid kaunid lühtrid ja maitsekalt valitud dekoratsioonid. Spaas iseenesest oli kõik kena ja suhteliselt puhas. Ainult suure basseini põhjas oli näha mustust ja lahtiligunenud kivikesi.

Enim elevust tekitavam elamus oli minu jaoks mudaravi, mille puhul kaaslane määrib Sind mudaga kokku, pärast mida saab soojal kivil lamades lasta mudal oma keha tervendada. Muda, mis sisaldab palju nahale kasulikke mineraalaineid ja mikroelemente, on aastasadu kasutatud tervise edendamise eesmärgil, kuna muu hulgas leevendab lihaspingeid ja ravib liigeshaigusi.

Mudaraviga samaväärselt kütkestav oli keha koorimise rituaal, mille käigus sai eemaldada nahalt surnud rakud. Valikus oli lausa kaks kehakoorijat: sool meega ja sool aroomiõliga. Kuna ma ei suutnud otsustada, kumb neist parem on, siis proovisin neid mõlemaid. Tulemuseks sain puhta, toidetud ja siidpehme naha. Sool puhastab ja desinfitseerib. Mesi sisaldab külluses orgaanilisi happeid, vitamiine, mineraalaineid, mikroelemente ja ensüüme. Aroomiõli oli meelierutavalt sensuaalse ja samas nahka toitva toimega. Täitsa lõpp kui hea!

Kumb võtta enne, kas mudaravi või kehakoorimine? Kui üldiselt kehtib reegel, et enne eemaldatakse surnud naharakud ja seejärel tehakse mähis, siis mina soovitan kõne all olevas spaas enne mudaravi ja siis koorimist, kuna eelnevalt saunatades on nahk juba nagunii mähiseks ette valmistatud ning mudaravile järgnev koorimisprotseduur aitab paremini muda nahalt maha saada, jättes nahale lõpuks pikaajalise meeldiva aroomi.

Lisaks sellele, et Viimsi 18+ Spaas on teistega võrreldes kvaliteetsem seep, jäi silma veel üks väga oluline detail. Nad pakuvad riietusruumis märgade ujumisriiete jaoks väikeseid kilekotte. Minu jaoks on see väga oluline. Mul pole alati meeles võtta kaasa väike kilekott märgade ujukate jaoks. Sa võid ette kujutada, kui rõve see on, kui Sa oled sunnitud oma kloorist läbivettinud ujumisriided lihtsalt kotti pistma.

Ja mis kõige olulisem, kui sa lähed Viimsi 18+ Spaasse lõõgastuma, siis Sa ei pea muretsema selle pärast, et mingid jõnglased seal kiljuvad ja ringi plätserdavad. Ära saa minust valesti aru, ma tegelikult väga armastan lapsi. Ei, mitte nii nagu pedofiil! Vaid nii, nagu iga korralik lapsevanem seda teeb. Mõnusaid spaa elamusi!
3 kommentaari:

 1. Nõus Mella postitusega. Eriti positiivsete kommentaaridega. Omalt poolt lisan, et puuviljad olid väga mõnusad ja värsked ning kandikul olevaid hõrgutisi täiendati pidevalt.

  Samuti kiidan, et kuigi olen ka käinud mõnes päris kallis SPA-s, siis siinne aurusaun tegi silmad ette. Valguslahendus ning veekardin olid hüpnoos omaette.

  Suur bassein oli huvitaval kombel tõepoolest igasugust kõntsa täis. Mina tõin sealt välja ühe juukseklambri. Midagi seal nagu läikis ka vetesügavustes. Kes teab. Äkki oli muu pahna vahel kuldsõrmus. Minge vaadake järgi ;)

  VastaKustuta
 2. Lihtsalt selle ujumisriietega kotikesega tuli see meelde, et endal sama probleem, kuni Tartusse tuli V Spa ja seal on ujumisriiete kuivatamise masin olemas - et pistad püksid või trikoo sisse ja surud kaane peale ja siis ta vuriseb natuke ja voila! polegi enam kotikesi vaja.
  Aga muidu olen nõus, Viimsi Spa 18+ on hea elamus!

  VastaKustuta
 3. Austatud Anonymus, mul tekkis küsimus, kui kaua ma peaksin oma ujukaid seal vuristama? Kas masin töötab automaatselt või võtan ujukad välja siis, kui heaks arvan?

  VastaKustuta