Mica tervitab

Üle muhumaiste väljade põrkab päike pilvedelt ja lainetavalt merelt latvadesse, värvides puid tähevalgusega ja raputades kuldpruune ja punakollaseid lehti majesteetlikule muruvaibale. Altpinda maad kostuvad viimased ritsikad. Ma arvan, et terve Eesti viimased, sest siin meeldib neile olla. Siinsed kasvuhooned, mis olid suvel mesimumme täis nagu taevad tähti, on nüüdseks vaikseks jäänud. Vaid kauged linnud annavad märku oma peadsest rännakust. Lõhnavalt ja nostalgilises elevuses rohelistest pungadest eestimaiseks suveks lahti rullunud aastaaeg langeb miljonite värviliste pusletükkidena sügise hoolde, kes neist siis tuulte abil lõpuks ilusa talvepildi loob. Aitäh!

Ma ei ole teile ammu kirjutanud ning märgatavat kirjutamise sagenemist lubada ei saa. Olen küll sahtlisse mõtteid ja tundeid pannud, aga perfektsionistina ma neid avaldada ei taha. Või siis on mõned mu teistmoodi pere liikmed nende lugemiseks liiga haprad või teavad nii ehk naa, mis minuga toimub.

Tahan teie ees kummardada. Tervitan neid, kes mind lugenud on või loevad. Neid, kes on minu peale tumedust tundnud ja enam ei tunne või tunnevad ikka. Neid, kes mind kosmosest isiklikult ülesse otsinud on ning ühiseid teekondi otsivad. Aitäh!

Minu maine teekond teistmoodi peres on selleks koraks läbi või siis pikema pausi peal. Aga pole hullu. Digitaalsel viisil oleme endiselt koos viisil või teisel. Olen algusest peale sisuliselt kõik postitused läbi lugenud ja elan teile kaasa teie igavustes ja põnevustes, lapsikutes käitumistes ja majesteetlikkustes. Parimat!

Kui ma vähe kirjutan, siis ehk peaksin selgitama, et millega ma siis tegelen? Teen küll midagi. Ja väga kirglikult. Aga täna pole need viljad veel avalikustamiseks. Ootan põnevusega aega, kui saan teiega oma uute seikluste võite ja kaotusi jagada.


Janika – kirjuta meile Aafrikast ja kaugetest maadest.
Mella – tee neile süüa ja kirgasta neid.
Sven – kirjuta mulle laevade tehnoloogilist poolt. Väga põnev. Aga jumala eest, palun väldi mammutpostitusi.
Veiko – tõsta mu post minu venna voodi peale ja helista mulle ikka, kui miskit päriselt mureks.
Veronika – kutsu mind sauna!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar