Selline tunne, nagu oleks lapse saanud!

Korteris, kus Teistmoodi Perekond elab, on seoses sügisvihmadega muutunud väga niiskeks. Samas mäletan, kuidas eelmisel talvel tihti jahe tundus, ehkki termomeeter näitas 22 kraadi. Jahedus hiilib ligi siis, kui õhuniiskus on suhteliselt kõrge.

Ehkki keskkütte radiaatorid olid juba mõnda aega sooja tootnud ning termomeeter näitas 23 kraadi, oli õhuniiskus toas tervistkahjustavalt kõrge. Kõrgeim mõõtmistulemus meie kodus küündib lausa 82%-ni. Olgu veel lisatud, et hallitus hakkab vohama siis, kui vee sisaldus õhus ulatub üle 80%. Ega see hallitus olnudki visa tekkima. Juba ta tervitaski meid toa nurgas ajades oma kombitsaid aina laiemaks ja laiemaks, tahes emmata meie pere külluslikult meeldivat energiavoogu.

Õnneks on meie pere valiv ning üksteist hoidev. Vajadusel võtame sisse kaitsepositsiooni või asume ebameeldivate kutsumata külalistega võitlusesse. Härra Hallitus oli omale küll selga tõmmanud viimasepeal moodsa tumehalli ülikonna, mida ilmestas heledate laikude ja udupeene tikandiga kaunistatud sametiselt pehme mantel. Me ei lasknud end välisest sarmist petta. Esimesest silmapilgust nägin ma läbi sümpaatse härra kurjad plaanid, mille kohaselt oli nahhaali eesmärgiks läbi pikaajalise penetratsiooni põhjustada aeglane kollaps. Kui üldiselt ma igasugu kokkuvarisemisi, purunemisi, ülestõusmisi ja taassünde tervitan, siis seekord pidasime vajalikuks jultunud sissetungija hävitada.

Mulle meeldivad inimesed, kes peavad lugu kvaliteedist ning teavad, et nad on väärt vaid parimat. Matis oli teinud väga põhjaliku eeltöö leidmaks kõige kvaliteetsem õhukuivataja võimalikult soodsa hinnaga. Mehe entusiasm ja südikus sütitas ka mind soetama tippklassi kuuluva TROTEC TTK 110 HEPA seadme, mis eemaldab õhuniiskuse, kuivatab ja puhastab õhku. Kui juba, siis juba! Otsustasime, et maksame pisut rohkem ja soetame imemasina, mis isegi ioniseerib õhku, eemaldades halva lõhna. Nii hea, nüüd saame hakata kokku hoidma: enam ei pea sokke pesema ega dušši all käima. Ja mis kõige parem – kadunud on see kopitanud hõng, mis läbi põranda keldrist sisse imbub. Tutvudes kasutusjuhendiga saime teada, et seadeldis muu hulgas hävitab baktereid ja viiruseid ning eemaldab tolmuosakesi. Nüüdsest ei pea enam isegi koristama! Juhhei! Ja seda kõike vaid 299 euro eest. Aitäh, OÜ Lokaator!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar