7 aastat sõprust kordagi kohtumata

See oli novembris, kui ma nägin, et aasta viimasel nädalal on mul suure tõenäosusega võimalik tekitada nädal, kus saan teha midagi ägedat. Kuhugi minna, reisida, töötada eemalt. Ja üsna kohe olin ma päris kindel, mida selle nädalaga teha tahan. Sõpradele Norrasse külla minna. Mul elavad väga head Eesti sõbrad nii Oslos kui Trondheimis ning niisiis tegingi plaani, et neli päeva Oslos, neli Trondheimis ning tunni pärast olid mul piletid olemas.

Lennukis Trondheimi hakkas mõtlema, et kui kaua ma täpselt Kerstit näinud pole... Ning mida kauem mõtlesin, seda pikemana see aeg tundus, kuni suutsin meenutada meie kohtumise 7 aasta tagusest ajast. See tundus ebareaalne ja imelik ja... aga tõesti, me ei olnud 7 aastat kohtunud. 

Kersti on Norras juba 10 aastat elanud ning töötab ja õpib siin. Trondheim on väga ilus linn, ümbritsetud lahesopist ja mägedest. Tema kodu on väga rahulik ja vaikne koht, kus on hea puhata ja magada, kasvõi kella üheni välja :) Kui keegi kunagi siia sattuma peaks siis kindlasti minge sööma teletornis olevasse restorani, kuna on ülemisel korrusel keerlev osa, mis kuskil tunniga keerleb niimoodi, et näeb terve linna ära.

Muidu hakkas mulle siin täitsa meeldima ning kes teab, äkki saab suvel tagasi tulla ning ka mägedesse natukeseks jalutama minna :) Seda pean ka veel mainima, et väga suuuuur nostalgia tuli peale siin jalutades, kuna linn nägi suht Rootsilik välja ning mõtlesin üsna palju Rootsi aegade peale ja oma heade mälestuste peale sellest, kui ma pool aastat Falunis õppisin. Üsna varsti suundun koju ning uue aasta võtan vastu siiski Eestis, kuid nii hea meel on, et oma aasta viimase nädala just Norras veetsin :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar