Naistepäeva lummuses

8. märtsil tähistatati rahvusvahelist naistepäeva, mil meessoo esindajatel on kombeks pöörata erilist tähelepanu end ümbritsevatele kallitele naistele. Naistepäeva täistatakse aastast 1909, mil revolutsionäär Rosa Luxemburg tegi ettepaneku tähistada 1848. aastal 8. märtsi reformidega USA-s naistele antud mitmete õiguste ja vabaduste andmist ning samas mälestada 1908. aasta 8. märtsil New Yorgi tekstiilitehases paremate töötingimuste nimel streikinud naisi, kes hukkusid juhuslikult puhkenud tulekahjus. 

Kui enamasti viivad mehed naistepäeva puhul naistele lilli ja teevad kingitusi, siis Teistmoodi Perekonnas pööratakse kogu tähelepanu hoopis meesperele. Miks ka mitte – igaühes meist voolab ju nii mees- kui ka naisenergiat. Küsimus on vaid selles, kas meestel on piisavalt mune, et tunnistada, et neis on ka naiselikke jooni. Praktika on näidanud, et tõelistel matšodel munad puuduvad ehk nemad on ürgmehed, kelles ei esine naisenergia footonitki.

Naistepäeval võtab meie perekonna ainus naisliige end kord aastas erilise sündmuse puhul kokku ja kokkab meesperele kõiksugu hõrgutisi. Sel aastal valmistas Janika meile eriti maitsva pasta koos kahte sorti salatiga. Peolaualt ei puudunud ka tort, mille väljanägemine harmoneerus hoolikalt valitud küünalde ja servjettidega. Keelekasteks pakkus hakkaja naine erinevaid sorte limonaade ja õllesid, millest minu lemmikuks kujunesid kirsiõlu ja greibimaitseline humalalimonaad.

Hämmastav naisolevus ei pakkunud vaid oraalseid elamusi. Mängleva kiirusega puges ta visuaalsete naudingute pakkumiseks imelise musta kleidi hõlmadesse, mis paljastas tema põhjamaise luigejume, mille lumist helekirkust rõhutas siidise kehakatte tume toon...


Pärast meeleolukat õhtut tantsiskles neiu mustas kleidis kööki, et pesta ära hunnik nõusid, mis olid tähistamistuhinas tekkinud. Kui tavapäraselt isik, kes kokkab perele õhtusöögi, ei pea nõudepesuga tegelema, siis see uskumatult võimas naisenergiaorkaan imas kõik kohustused endasse. Aitäh, armas Janika!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar