Kuidas Unn oma süütuse kaotas?

Unn on lahe sell. Vahva rahvatantsija, kellega sain hiljuti tuttavaks. Tegemist on väga andeka noorukiga, kes laulab, mängib pilli, tantsib, teeb sporti, organiseerib kõiksugu ettevõtmisi. Kõike teeb ta suure kire ja rõõmuga. Mul oli suur au osaleda tema kooli lõputöö raames valminud rahvatantsuseades, mille sammude selgeks õppimine polnud mingi meelakkumine, aga tulemus oli kogu seda vaeva väärt. Head asjad nõuavad aega ja pühendumist – kas pole? Vaadeldes Unni, saavad kõik maailmalõppu ennustavad prohvetid vastu näppe - see eeskujulik nooruk annab lootust, et inimkond ei ole veel kaugeltki hukas ega isegi hukule määratud.

Unnil oli hiljuti sünnipäev - jõudis kauaigatsetud täiskasvanuikka, millega kaasnevad omad vabadused ja samas suureneb kohustusekoorem. Mida kinkida taolisele talendile, kelle elutempo ei aeglustu hetkekski; kes tegeleb keskkooli lõpetamisega, mitmete hobidega, ürituste korraldamisega; kes suudab paari tunniga kogu maja ära koristada ja samal ajal teha plaane järgmise koosviibimise korraldamiseks? Taoline tulehark peab läbipõlemise vältimiseks mingiks hetkeks aja maha võtma ja nautima kulgemist ning hoomama lihtsalt olemise võlu.

Üks võimalus kiire elutempo peatamiseks on massaažiteraapia. Teistmoodi Perekond kinkis Unnile pooleteisetunnise keha ja hinge lõõgastusprotseduuri, mille käigus ei sulanud ainult kivistunud lihaspinged kokkukleepunud lühenenud lihaskimpude näol, vaid just nagu suhkur aromaatses otse aiast korjatud piparmünditees, lahustus teraapia käigus ka vaimse stressi kristallstruktuur. Meeleline rännak viis Unni paikadesse, mida ta polnud varem oma kohalolekuga õnnistanud.

Täiusliku tasakaalu saavutamiseks tuli lisaks meelelisele rännakule tunda oma varvastel tolmukübemeid (loe: veepiisku), mis pärinevad paigust, kuhu pole sünnipäevalise jalg veel kunagi astunud. Pimedad pidavat paremini tunnetama. Sidusimegi siis Unnil silmad kinni, et kõik tema ülejäänud meeled muutuksid ärksamaks ning aitaksid tal suudaks paremini haarata endasse ümbritseva maailma energiavooge. Mõnikord on energialained petlikud ja segadusseajavad. Sel ajal, mil Unnile loodi kujutluslik olukord, kus ta pidi olema valmis selleks, et ta hüppab jääauku, pärast mida seotakse ta puu külge kinni, et oleks võimalik teha temaga kõike seda, mida ta oma vaimusilmas kartis (loe: lootis), leidis ta end hoopis kuumas Jaapani basseinis heljumas. Mis tunne on, kui pärast kõhklusi tekitavat kõledat segadusperioodi leiad end kõige soojemast, mugavamast, hoitumast - tingimusteta armastusega läbivooderdatud pesast?


Järgnev saunarituaal sisaldas endas üksteise ihu nuhtlemist kuuma leili, viha, karjumise ja jääkuubikute abil. Basseinialas õnnestus nii mõnelgi meist tugeva veesurvega oma anaalsüütus kaotada – ega siis ilmaasjata Tallinna parimat SPA-d 18+ -ks kutsuta. Ajal, mil keegi meist enam päris süütu polnud oli paslik liikuda edasi mullivanni õrnutsema. Soft core eelmängule järgnes raju mudamähis, pärast mida kulmineerusid meie naudingud räige nahka kriipiva koorimisega. Rikkaliku mõnukompleksi läbimisele aitas libedamalt kaasa sheavõi, mille kasulikkust meile põhjalikult tutvustati ning millega me üksteist hoolega kokku võidsime. On ikka hea tunne küll, kui sind pealaest varbaotsteni hoole ja armastusega üle külvatakse. Aitäh!
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar